اطلاعات سرمایه گذاری Leitert

به موجب قانون شماره 6563 تنظیم مقررات تجارت الکترونیکی و مقررات ارتباطات تجاری و پیامهای الکترونیکی تجاری ، کلیه اطلاعات ، تبلیغات ، تبلیغات ، فعالیت ها و فعالیتهای ارتباطی شرکای شرکت Leitert Invest ، شرکت های وابسته ، مؤسسات وابسته و موسسات وابسته ارائه می شود. برای تمام اطلاعات موافقم که به اشتراک گذاشته شود ، استفاده شود و ذخیره شود.

موافقم.

اخبار

خارجیانی که در ترکیه صاحب املاک و مستغلات هستند حداقل 250 هزار دلار ارزش دارند

جدید شهروندی ترکیه rقوانینی برای تشویق سرمایه گذاری
چه کسی آپارتمان خریداری شده در ترکیه را خوانده می شود (فقط 250.000 دلار)

طبق آیین نامه جدید منتشر شده در روزنامه رسمی این کشور در روز چهارشنبه ، ترکیه محدودیت های لازم را برای اتباع خارجی برای به دست آوردن شهروندان ملی برای تشویق سرمایه گذاری کاهش داده است.
حد پایین سرمایه های ثابت برای به دست آوردن شهروندی جدید برای خارجی ها از 2 میلیون دلار به 500000 دلار کاهش می یابد.

افراد خارجی که به جای یک میلیون دلار املاک و مستغلات در ترکیه حداقل 250 هزار دلار دارند ، می توانند از شهروندی بهره ببرند.

میزان سپرده حداقل 3 میلیون دلار در بانکهای ترکیه نیز به 500000 دلار کاهش می یابد.

این آیین نامه همچنین خارجیانی را پوشش می دهد که حداقل 3 میلیون دلار در بانک های ترکیه واریز می کنند. آیین نامه مشابه برای سرمایه گذاران خارجی که دارای اوراق قرضه دولتی با ارزش حداقل 500 میلیون دلار هستند که برای سه سال متنوع نیست ، اعمال می شود.

این خبرنامه گفت ، خارجیانی که حداقل 50 نفر شغل ایجاد می کنند - که نیاز قبلی آنها 100 نفر بود - می توانند شهروندی را نیز بگیرند.

امسال دنیای تجارت و افراد مشهور در پروژه بدروم Astaş جمع می شوند

جزیره اصلی

هلدینگ Astaş پروژه هتل ویلا ، آپارتمان و هتل در بدروم را با گروه هتل ماندارین شرقی انجام داد. ایجاد شده در املاک 600.000 متر مربع ، نرخ ویلا به 6.000.000.- یورو رسیده است. نامهای شناخته شده ای مانند Ferit henahenk ، Suzan Sabancı ، Acun Ilıcalı و Cem Yılmaz با همسایه شدند. در حال حاضر جمع آوری دارایی های مردان تجاری در خلیج سنه در بدروم برای پروژه خود تقریباً به پایان رسیده است. هلدینگ با همکاری هتل های زنجیره ای مجلل "گروه هتل ماندارین شرقی" در پروژه "اقامتگاه ها در ماندارین شرقی" 225 میلیون دلار برای این ملک و 600 میلیون برای ساخت سرمایه گذاری کرد. این پروژه که اخیراً به اتمام رسیده شامل 98 ویلا و 116 آپارتمان مجلل است. او ویژگی های مربوط به چت کافه را فراموش می کند
ودات آشیچو ، مدیرعامل هلدینگ آستاس با بیان اینکه آنها این پروژه را با خرید املاک 138.000 متر مربع از خانواده ددمان آغاز کرده اند گفت: "ما ملک ددمان را خریداری کردیم و به دنبال آن خواص Ethem Sancak ، مصطفی Sarıoğlu و Eczacıbaşı باقی مانده است. از آنجا که صاحبان این املاک و دوستان من بودند ، همه در طی گفتگوهای چای و قهوه چانه زنی شدند. " Aşçı افزود: افراد مشاغل فوق که دارای خواص خود هستند ، اکنون از این پروژه ویلا گرفته اند و 75 درصد ویلا ها در حال حاضر فروخته می شوند. در تماس با مشتریانی از اروپا ، امارات و خاور دور ، Aşçı اظهار داشت که قیمت این ویلا بسته به اندازه آنها بین 200 تا 760 متر مربع بین 1 تا 6 میلیون یورو متغیر است. همچنین یک آمر از امارات که می خواست ناشناخته بماند ، ویلا را از این پروژه خریداری کرد. Aşçı همچنین با بیان اینکه 86 درصد از املاک بدون ساخت و ساز باقی مانده است ، گفت: "وزارت جهانگردی پس از مدت 20 سال برنامه های جامع Türkbükü و Torba را به پایان رساند. اجازه ساخت 15٪ و حداکثر دو طبقه مجاز بود و ما به اینها احترام گذاشتیم قوانین
هتل آماده خواهد شد در ژوئیه
هتل این پروژه با 108 اتاق خود قرار است در ماه جولای افتتاح شود. با ماندن در طول سال ، مهمانان با نرخ های بین 800.- و 5.000.- یورو اقامت خواهند داشت
ساخت ویلا در اطراف درختان
ودات آشیشی با بیان اینکه اقامتگاه ها در ماندارین شرقی مطابق با معیارهای "ساختمان سبز" ساخته شده است ، تأکید کرد: هدف آنها اخذ گواهینامه لید طلایی است: "ما ویلا ها را برای احترام به مکان درختان قرار دادیم و حدود 1 میلیون گیاه کاشتیم. و درختان ".

پروژه گلف از 2 میلیون متر مربع

Vedat Aşçı اظهار داشت ، آنها یک پروژه مشترک را در ملک 2 میلیون متر مربع در بدروم انجام می دهند ، Tuzla به همراه Ferit henahenk ، مدیر عامل گروه Doğuş خریداری کردند. این پروژه که در خدمت گردشگری گلف است ، همچنین شامل آکادمی گلف نیز خواهد بود. این امکانات که همچنین برای میزبانی مسابقات بین المللی نیز برنامه ریزی شده است شامل 5 زمین فوتبال و حدود 40 زمین تنیس خواهد بود. وی افزود: ساخت و سازها از اواخر امسال آغاز می شود: "در این منطقه 7 زمین گلف وجود دارد و 2 مورد از آنها به ما تعلق دارد. پروژه ما طی 2 سال به اتمام می رسد."