اطلاعات سرمایه گذاری Leitert

به موجب قانون شماره 6563 تنظیم مقررات تجارت الکترونیکی و مقررات ارتباطات تجاری و پیامهای الکترونیکی تجاری ، کلیه اطلاعات ، تبلیغات ، تبلیغات ، فعالیت ها و فعالیتهای ارتباطی شرکای شرکت Leitert Invest ، شرکت های وابسته ، مؤسسات وابسته و موسسات وابسته ارائه می شود. برای تمام اطلاعات موافقم که به اشتراک گذاشته شود ، استفاده شود و ذخیره شود.

موافقم.

خرید ملک

چگونه می توان یک ویژگی را در ترکیه خریداری کرد
خرید ملک در ترکیه یک فرایند ساده و اغلب آسان تر از اکثر کشورهای اروپایی است.
1. هنگامی که شما یک ملک در ترکیه پیدا کردید که مایلید آن را خریداری کنید ، ابتدا برای نگهداری ملک برای شما نیاز به واریز وجه دارید. این سپرده مبلغ کمی است و معمولاً از طریق کارت نقدی یا اعتباری قابل پرداخت است - چک های شخصی توسط بانکهای ترکیه پذیرفته نمی شود. پرداخت اولیه 20 تا 40 درصد قیمت خرید ملک معمولاً طی چند هفته انجام می شود.
2. مبالغ دقیق به طور جداگانه با مالک ملک در زمان خرید تأیید می شود. پس از پرداخت وجه ، رسید دریافت می شود و مبلغ پرداخت شده در قرارداد توسعه دهنده نوشته می شود.
3. شما به عنوان یک شناسه به گذرنامه خود نیاز خواهید داشت. عکس نیز لازم است. مشاور شما می تواند نزدیکترین استودیوی عکس واقع شده را به شما نشان دهد.
3. شما به عنوان یک شناسه به گذرنامه خود نیاز خواهید داشت. عکس نیز لازم است. مشاور شما می تواند نزدیکترین استودیوی عکس واقع شده را به شما نشان دهد.
5- اگر به هر دلیلی برای خرید واقعی ملک خود در ترکیه حضور نداشته باشید ، لازم است با نماینده خود از Leitert Invest ، به دفتر اسناد رسمی مراجعه کنید تا یک نمایندگی را برای نماینده شخصی خود تنظیم و امضا کنید. برای پیگیری و نهایی کردن معامله خرید ملک. این عامل را قادر می سازد در صورت غیبت شما عنوان عمل را ردیابی و به دست آورد.

The initial purchase stage has been completed and you do not need to be present for any other procedure. This process only takes a few hours. You will be given the original contract and a copy of the Power of Attorney to take back home with you.

در همان روز یا روز بعد ، مدارک شما به دفتر ثبت زمین در ازمیر ارسال می شود ، این شامل کلیه اسناد مربوط به روند خرید است. در اینجا آنها همه چیز را بررسی می کنند و کارهای عنوان (عمل) را آماده می کنند و جزئیات مربوط به صاحبان جدید را مجدداً صادر می کنند و آن را به دفتر ثبت محلی زمین ارسال می کنند. اداره ثبت اراضی با نماینده شما تماس خواهد گرفت ، که از آنجا با شما تماس خواهد گرفت. این روند معمولاً بین 6 تا 8 هفته طول می کشد


در این لحظه شما نیاز به پرداخت مانده مانده به همراه مالیات بر دارایی 4٪ دارید. پس از دریافت وجه شما ، نماینده شما قادر خواهد بود TAPU (عنوان عمل) را از طرف ثبت نام اراضی از طرف شما ثبت و جمع آوری كند و این امر پس از بازدید بعدی شما در دفتر برگزار می شود.
س: بالای قیمت خرید ، آیا مالیات یا هزینه اضافی وجود دارد که باید پرداخت شود؟
پاسخ: بله ، مانند سایر کشورها هزینه های اضافی وجود دارد:
• 4٪ از ارزش دارایی به مالیات. این یک بار پرداخت است و قبل از صدور عمل ، مبلغ پرداخت آن است.
• هزینه وکالت ، برای خرید ملک مسکونی ، این مبلغ 800-1500 تومان است و معمولاً برای خرید یا فروش املاک (قدیمی) لازم است. اما برای سرمایه گذاری در پروژه های آپارتمانی جدید یا پروژه های خارج از برنامه ، شما مستقیماً از یک نمایندگی فروش (لایتت سرمایه گذاری) یا توسعه دهنده خریداری می کنید ، از این رو پس از این دیگر نیازی به پرداخت این حق الناس هزینه نخواهید داشت. این در شرایطی است که هر پروژه جدید دارای یک قرارداد معمولی و استاندارد است که به کلیه خریداران ملی و بین المللی ارائه می شود. اما اگر اصرار دارید که وکیل خود را استخدام کنید ، مسئولیت هزینه وکالت را بر عهده خواهید گرفت. ...• An approximate 140 USD Notary payment for giving us (Leitert Invest) the Power of Attorney to follow and handle the documents relating to your property purchase in your absence.

• داشتن بیمه زمین لرزه اجباری است و توصیه می کنیم به محض ثبت نام ملک به نام خود ، از پوشش کامل بیمه خانه و مطالب خود استفاده کنید. (هزینه این کار بسته به ارزش ملک و محل آن متفاوت است.) تقریباً 210 دلار در سال.

• اتصال سرویس های شما مانند قبض های آب و برق باید انجام شود. این در مورد برخی از خصوصیات صدق نمی کند. مبالغ کمی باید پرداخت شود و بین 350 تا 500 TL سپرده گذاری شود
تقسیم هزینه تقریبی برای خرید ملک 100،000 تومان:
قیمت خرید ملک (* ساخت و ساز جدید) 100،000 دلار
مالیات @ 4% 4000 $ (فقط یک بار)
140 دلار (فقط یک بار) از دفتر اسناد رسمی شارژ می شود
بیمه کامل (شامل پوشش زلزله) 210 دلار (سالانه)
* هزینه کمیسیون 3٪ در مورد خصوصیات ساخته شده جدید اعمال نمی شود.
هنگامی که عمل خود را دریافت کردید ، هزینه‌های دیگری وجود دارد که باید پرداخت شود. ما هزینه های سالانه هر ملک را به شرح زیر تخمین می زنیم:
برق 50 دلار
آب / فاضلاب 50 دلار
60 دلار گاز
نگهداری سایت 50 تا 150 دلار
تلویزیون ماهواره ای DigiTurk 15 دلار
مالیات شورا 50 تا 150 دلار (سالانه)
برای پرداخت صورتحساب شما نیازی به استخدام کسی نیست. پس از داشتن حساب بانکی در ترکیه ، خدمات آب و برق می توانند با پرداخت قبض از قبل مجاز دریافت شوند. با مراجعه به ترکیه سالانه مالیات شورا را می توان پرداخت کرد.
این تخمین هزینه ها در زمان نوشتن صحیح است ، اما در معرض تغییر هستند. تغییرات به دلیل ارزش و موقعیت املاک و مستغلات شما یا سایر عوامل فراتر از کنترل شرکت سرمایه گذاری Leitert رخ خواهند داد. این فقط به عنوان راهنما در نظر گرفته شده است. اگر سوالی دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید.

نقل قول دریافت کنید